Екологічно сталі будівлі та технології

Будівництво за екологічно чистими технологіями: типи та переваги сталого будівництва.

Зелені будівлі свідчать про збільшення вартості активів на 10% або більше в Сполучених Штатах. Вимоги клієнтів і здоровіші будівлі є двома основними причинами збільшення екологічного будівництва по всій країні.

Будучи власником бізнесу, орієнтованим на результат, це чудова можливість для вас адаптуватися до практик і технологій екологічного будівництва.

Але які основи зеленого будівництва? Які переваги ви можете отримати від будівельного бізнесу?

У цій статті ми розглянемо все про екологічні технології будівництва.

Отже, без зайвих слів, давайте дізнаємося.

Визначення: технологія зеленого будівництва

Технологія зеленого будівництва використовує передові технології для будівництва будівель з мінімальним впливом на навколишнє середовище на всіх етапах життєвого циклу: від проектування, будівництва, експлуатації, обслуговування та реконструкції до знесення.

Відповідно до USGBC, «хоча існують різні визначення зеленого будівництва, воно прийнято як проектування, планування, будівництво та експлуатація будівель.

Але з урахуванням інших головних, головних міркувань, таких як споживання енергії та використання води, природне кондиціонування повітря, якість навколишнього середовища в приміщенні (HVAC), профіль матеріалу та вплив будівлі на її місце».

Використання зелених технологій у будівництві пов’язане з програмним забезпеченням, елементами або методами, які використовуються для будівництва зелених будівель. Це може мати менший за середній вплив на планету.

Зелене будівництво зосереджується на скороченні води, енергії та матеріалів після будівництва будівлі. Він також використовує інтелектуальну технологію енергозбереження для будівництва будинків з нульовим споживанням енергії з меншою кількістю парникових газів, що впливають на навколишнє середовище.

Використовуючи агресивні оцінки, ви також можете використовувати метод економічного будівництва для зменшення відходів на будівельному майданчику. Це може заощадити гроші та зменшити вплив проекту на навколишнє середовище.

Кілька цілісних методів можна використовувати в зеленому будівництві, щоб зменшити вуглецевий слід будівельних проектів. Будучи власником будівельного бізнесу, ви повинні зосередитися на екологічно чистих технологіях будівництва, які можуть бути економічно ефективними та довговічними, щоб варто було інвестувати в них.

Наприклад, паливо, яке щоденно використовується для доставки всіх речей і працівників на будівельні майданчики та між будівельними майданчиками, не є низьким або дешевим. Інтеграція таких технологій, як планувальник маршрутів, для мінімізації споживання палива та отримання позитивних переваг для навколишнього середовища може допомогти вам взяти ініціативу з екологічнішого будівництва.

Які є різні типи технологій зеленого будівництва?

Технологія зеленого будівництва передбачає аналіз різних аспектів будівельного процесу та покращення його впливу на навколишнє середовище за допомогою стійких та екологічно чистих засобів.

Багато технологій зеленого будівництва використовуються для забезпечення стійких будівельних конструкцій. Ми склали список відомих технологій зеленого будівництва для вашого будівельного бізнесу.

1. Концепції чистого нуля

Екологічні будівлі з нульовим або нульовим енергоспоживанням побудовані для роботи незалежно від стандартної електричної мережі.

Вони можуть виробляти електроенергію, використовуючи відновлювані джерела енергії. Крім того, «нуль» стосується як споживання енергії, так і викидів вуглецю. Такі будівлі споживають нульову чисту енергію на рік і не виробляють викидів вуглецю. Вони покладаються на відновлювані джерела енергії, такі як енергія вітру або сонця.

2. Низькоемісійні матеріали

Вибір екологічно чистих будівельних матеріалів для покращення загального середовища та здоров’я вашого клієнта може покращити результати вашого екологічного будівництва. Ви можете отримати кредити щодо екологічного будівництва від Leadership in Energy & Environmental Design і Green Rating for Integrated Habitat Assessment.

Кредит на матеріали з низьким рівнем викидів застосовується до різних продуктів, таких як:

 • Інтер’єрні фарби та покриття
 • Підлогове покриття
 • Композитна деревина
 • стелі
 • Стіни
 • Внутрішні клеї та герметики
 • Тепло- та звукоізоляція

Кредити також застосовуються до комерційних і житлових меблів. Використання екологічно чистого матеріалу з низьким рівнем викидів у вашому будівельному процесі може забезпечити хорошу якість повітря в приміщенні, щоб допомогти людям з проблемами навколишнього середовища.

3. Сонячна енергія

Сонячна енергія є однією з найефективніших технологій сталого зеленого будівництва, які використовуються в будівельній галузі. У зеленому будівництві він використовується двома способами:

Активна сонячна енергія

Система використовує функціональні сонячні системи, які поглинають пряме сонячне випромінювання та забезпечують опалення та електроенергію. Це також допомагає мінімізувати потребу в газі чи електриці. Але попередні витрати на установку вищі.

У довгостроковій перспективі сонячна система заощаджує рахунки ваших клієнтів за електроенергію та допомагає зменшити викиди парникових газів від викопного палива.

Пасивна сонячна енергія

Конструкція системи використовує сонячні промені для обігріву будинків за допомогою стратегічного розташування вікон і теплопоглинаючих поверхонь.

Вікна пропускають сонячну енергію, а тепло, що поглинається, мінімізує потребу в обігріві будинку в холодні зимові місяці.

4. Зелена ізоляція

Енергоефективне опалення зберігає тепло в будівлі, якщо достатня теплоізоляція утримує тепло всередині.

Крім того, ізоляція є однією з найбільших проблем при будівництві будівель і будинків. Але багато власників будівельного бізнесу не розуміють, що утеплювачі – це просто стінові фільтри, які не вимагають дорогих і високоякісних матеріалів.

Перш ніж вибрати найкращі ізоляційні матеріали для ваших будівельних проектів, ви повинні врахувати деякі передумови.

 • Відчутна вогнестійкість
 • Невбирання вологи
 • Вимоги до ступеня ізоляції
 • Розрахунок вартості ізоляційного матеріалу

Використання зеленої ізоляції є ефективною, довговічною технологією будівництва, яка усуває потребу у високоякісній обробці.

5. Розумна техніка

Оскільки будинки та комерційні будівлі споживають багато енергії, використання розумних приладів для будівництва зелених будівель стає важливим.

Холодильники SmartGrid, посудомийні та пральні машини – це кілька розумних технологій приладів.

Ці пристрої з екологічно чистими технологіями можуть допомогти вам надати вашим клієнтам покращений досвід і екологічно чисті конструкції.

Чи дійсно нам потрібні технології зеленого будівництва?

У Сполучених Штатах проживає понад 332,18 мільйона людей, і зростання їх числа підвищує попит на енергоспоживання та житловий простір. Це може призвести до збільшення використання невідновлюваної енергії та посилення шкідливого впливу на навколишнє середовище.

Будучи власником будівельного бізнесу, ви можете адаптуватися до технологій зеленого будівництва, щоб пропонувати своїм клієнтам футуристичні та екологічні рішення.

Будівництво зелених будівель є найкращим рішенням для нестабільного зростання, яке очікується в країні та будівельній галузі.

Отже, трансформуйте свій будівельний бізнес у напрямку:

 • Захист здоров’я клієнта
 • Підвищення продуктивності праці співробітників
 • Менший вуглецевий слід
 • Зниження загального впливу на навколишнє середовище
 • Краще повітря в приміщенні
 • Збереження та скорочення використання води, енергії та інших ресурсів, які швидко виснажуються

Технології зеленого будівництва також можуть допомогти вам покращити імідж вашого будівельного бізнесу та покращити існуючу екосистему будівельного бізнесу.

Але перш ніж використовувати екологічні технології будівництва, усвідомте вартість будівництва екологічних будівель.

Скільки коштує будівництво зелених будівель?

Будівництво, проектування та обслуговування зелених будівель є дорогими. Більшість зелених технологій мають високу ціну, тому використання екологічних методів будівництва має вищу вартість.

Екологічна сировина та час проектування є двома причинами збільшення вартості будівництва екологічних будівель.

Але існує багато помилкових уявлень про ціноутворення серед різних власників будівельного бізнесу, які обмежують їх у переході від традиційного до екологічного будівництва.

Дані показують, що понад 60% людей вважають, що вартість процесів і методів екологічного будівництва вища, ніж звичайне будівництво. Але дослідження, проведене Всесвітньою діловою радою зі сталого розвитку, підкреслює, що вартість впровадження технологій і функцій зеленого будівництва є завищеною.

Учасники дослідження вважали, що початкова вартість зеленої будівлі була на 17% вищою, ніж початкова вартість традиційної будівлі.

Але Рада зеленого будівництва США стверджує, що початкова вартість зеленої будівлі на 2–3% вища, ніж неекологічних будівель.

Загальна вартість становить приблизно 3,00-5,00 доларів США за квадратний фут, що не виглядає надзвичайно дорогим, як у звичайних будівлях.

Тепер давайте розглянемо його переваги для вашого будівельного бізнесу.

Переваги будівництва за екологічними технологіями

Технологія екологічного будівництва може дати вам конкурентну перевагу. Це зменшує ваш вплив на світ і покращує життя будівлі, яку ви побудували. Ось інші переваги адаптації до екологічних будівельних практик.

1. Покращує позиціонування бізнесу

Щойно ви адаптуєтеся до більш екологічного підходу до будівництва, подайте заявку на отримання різних сертифікатів, щоб зміцнити свій авторитет.

Будівництво будівель, сертифікованих LEED, підкреслює пристрасть вашого бізнесу та його прагнення до сталого розвитку. Це може покращити позиціонування вашого бренду та допомогти вам залучити більше екологічно чистих клієнтів.

Понад 80 млн завдяки проектам, сертифікованим LEED, із процесу утилізації вилучається лев тонн відходів. Щойно ви отримаєте сертифікати золотого рівня для своїх будівель, вони генеруватимуть на 34% менше викидів парникових газів.

Ви повинні відповідати певним вимогам під час будівництва будівлі, щоб відповідати вимогам LEED.

2. Забезпечує довгострокові стійкі результати

У проектах екологічного будівництва використовуються довговічні екологічно чисті матеріали, такі як камінь, метал і цегла. Це підвищує довговічність конструкцій.

Крім продовження терміну служби будівлі, ви можете зменшити потреби в обслуговуванні та знизити витрати в довгостроковій перспективі.

Використання екологічно заготовленої деревини та біорозкладаного матеріалу допомагає зменшити вуглецевий слід конструкції.

Це може допомогти вам покращити якість результатів будівництва, підвищити рівень задоволеності клієнтів і зміцнити вашу позицію в галузі.