Інвестування в нерухомість

Як інвестувати в нерухомість: 5 способів почати

Інвестиції в нерухомість можуть диверсифікувати ваш портфель, і вийти на ринок легше, ніж ви думаєте.

Якщо у вас коли-небудь був орендодавець, ви, мабуть, не мріяли ним бути: дзвінки з приводу великих жуків і переповнених туалетів не здаються найпривабливішою роботою.

Але якщо все зробити правильно, інвестиції в нерухомість можуть бути прибутковими — навіть зараз, коли ми перейшли до середовища з вищими процентними ставками. Інвестування в нерухомість також може допомогти диверсифікувати ваш існуючий інвестиційний портфель і, зрештою, забезпечити потік пасивного доходу. І багато з найкращих інвестицій у нерухомість не вимагають з’являтися на кожен виклик орендаря.

Зрозуміло, що багато інвесторів не знають, куди і як інвестувати в нерухомість. Ось деякі з найкращих способів заробити гроші на нерухомості, починаючи від низьких до дорогих.

Найкращі способи інвестування в нерухомість

1. Купуйте REIT (інвестиційні фонди нерухомості)

REITs дозволяють інвестувати в нерухомість без фізичної нерухомості. Їх часто порівнюють із взаємними фондами, це компанії, які володіють комерційною нерухомістю, такою як офісні будівлі, торгові приміщення, квартири та готелі. REITs, як правило, виплачують високі дивіденди, що робить їх звичайною інвестицією після виходу на пенсію. Інвестори, яким не потрібен або не хоче регулярний прибуток, можуть автоматично реінвестувати ці дивіденди для подальшого збільшення своїх інвестицій.

Чи REIT є гарною інвестицією? Вони можуть бути, але вони також можуть бути різноманітними та складними. Деякі торгують на біржі як акції; інші не торгуються публічно. Тип REIT, який ви купуєте, може бути важливим чинником ризику, який ви берете на себе, оскільки неторговані REIT непросто продати, і їх важко оцінити. Новим інвесторам, як правило, слід дотримуватись публічних REIT, які можна придбати через брокерські фірми.

Для цього вам знадобиться брокерський рахунок. Якщо у вас його ще немає, його відкриття займе менше 15 хвилин, і багато компаній не потребують початкових інвестицій (хоча сам REIT, ймовірно, матиме мінімум інвестицій).

Ви також можете отримати доступ до більш диверсифікованого вибору інвестицій у нерухомість, купивши у фонд, який має інтереси в багатьох REIT. Ви можете зробити це через ETF нерухомості або інвестуючи у взаємний фонд, який володіє акціями кількох REIT.

2. Використовуйте онлайн-платформу для інвестування в нерухомість

Інвестиційні платформи в нерухомість з’єднують розробників нерухомості з інвесторами, які хочуть фінансувати проекти за рахунок боргу чи акціонерного капіталу. Інвестори сподіваються отримувати щомісячні або щоквартальні розподіли в обмін на прийняття значного ризику та сплату комісії платформі. Як і багато інших інвестицій у нерухомість, ці інвестиції є спекулятивними та неліквідними — ви не можете легко розвантажити їх так, як ви можете торгувати акціями.

Проблема в тому, що вам можуть знадобитися гроші, щоб заробляти гроші. Багато з цих платформ відкриті лише для акредитованих інвесторів, визначених Комісією з цінних паперів і бірж як люди, які отримали дохід понад 200 000 доларів США (300 000 доларів США з подружжям) за кожний з останніх двох років або мають чистий капітал 1 мільйон доларів США. або більше, не включаючи основне місце проживання. Альтернативи для тих, хто не може виконати цю вимогу, включають Fundrise і RealtyMogul.

Готові почати інвестувати? Найкращі платформи краудфандингу нерухомості

3. Подумайте про інвестування в оренду нерухомості

Тіффані Алексі не мала наміру ставати інвестором у нерухомість, коли купувала свою першу орендовану нерухомість у віці 21 року. Тоді вона була студенткою коледжу в Ролі, штат Північна Кароліна, вона планувала відвідувати місцеву аспірантуру та вважала, що купити її буде краще, ніж орендувати.

«Я зайшов у Craigslist і знайшов квартиру з чотирма спальнями та чотирма ванними кімнатами, яка була побудована в стилі студентського житла. Я купив його, жив в одній спальні, а інші три здавав в оренду», – розповідає Олексій.

Ця організація покрила всі її витрати та принесла додаткові 100 доларів на місяць готівкою — це зовсім не дрібні гроші для аспіранта, і цього достатньо, щоб Алексі вловила помилку з нерухомістю.

Олексій вийшов на ринок, використовуючи стратегію, яку іноді називають хакерством, термін, введений BiggerPockets, онлайн-ресурсом для інвесторів у нерухомість. По суті, це означає, що ви займаєте свою інвестиційну нерухомість, здаючи кімнати, як це зробив Алексі, або здаючи в оренду одиниці в багатоквартирній будівлі. Девід Мейер, віце-президент із даних і аналітики сайту, каже, що хакерство дозволяє інвесторам купувати нерухомість до чотирьох одиниць і при цьому мати право на кредит на житло.

Звичайно, ви також можете придбати та здати в оренду цілу інвестиційну нерухомість. Знайдіть такий, сукупні витрати якого нижчі за суму, яку ви можете стягувати за оренду. І якщо ви не хочете бути людиною, яка з’являється з ременем для інструментів, щоб усунути витік — або навіть людиною, яка телефонує цій людині — вам також доведеться заплатити менеджеру з нерухомості.

«Якщо ви керуватимете нею самостійно, ви дізнаєтеся багато нового про галузь, і якщо ви купите майбутню нерухомість, ви підете в неї з більшим досвідом», — говорить Мейєр.

Пов’язане: розуміння різних типів інвестицій у нерухомість

4. Подумайте про зміну інвестиційної власності

Це HGTV, яке оживає: ви інвестуєте в недорогий будинок, який потребує трохи любові, ремонтуєте його якомога дешевше, а потім перепродаєте його з прибутком. Стратегія під назвою «перевертання будинку» трохи складніша, ніж виглядає на телебаченні. Це також дорожче, ніж було раніше, враховуючи нинішню вищу вартість будівельних матеріалів та процентні ставки по іпотеці. Багато домашніх ластів прагнуть платити за будинки готівкою.

«Існує більший елемент ризику, оскільки велика частина математики, що стоїть за перевертанням, вимагає дуже точної оцінки того, скільки коштуватиме ремонт, а це нелегко зробити», — каже Мейєр.

Його пропозиція: знайдіть досвідченого партнера. «Можливо, у вас є капітал або час, щоб зробити внесок, але ви знайдете підрядника, який добре оцінює витрати або керує проектом», — каже він.

Інший ризик перевороту полягає в тому, що чим довше ви тримаєте нерухомість, тим менше грошей ви заробляєте, оскільки ви можете сплачувати іпотеку, не приносячи жодного доходу. Ви можете зменшити цей ризик, живучи в будинку, коли ви його ремонтуєте. Це працює, якщо більшість оновлень є косметичними, і ви не заперечуєте трохи пилу.