Ремонт та оновлення житла

Як організувати ремонт будинку

Судячи з популярних шоу на DIY Network і HGTV, ремонт будинку займає приблизно 24 хвилини. Усі знають, що це неправда, але цей стиль швидкого ремонту, яким керують спритні господарі, позбавляє головного уявлення про те, що ремонт будинку – це складно і важко.

Важливо розуміти, на що ви йдете, коли обираєте повний ремонт будинку. Ознайомлення з елементами капітального ремонту будинку дасть вам уявлення про те, що це стосується, і допоможе вам ефективно спланувати ваші проекти.

Почніть із проектування та планування

Ескіз на коктейльній серветці, повномасштабні архітектурні плани або просто чіткий набір думок про те, як має відбуватися реконструкція, — гарне місце для початку. Виправляти помилки до того, як реконструкція набуде фізичної форми, дешевше й менше розчарування. Однією з першочергових міркувань є переконатися, що у вас є кошти на ремонт.

Складіть простий список «так/ні» проектів «зроби сам» і проектів, які ви хочете виконувати професіоналами. Шукайте підрядників і субпідрядників для тих робіт, які ви не хочете виконувати самостійно.

Подати заяву на отримання дозволів на роботи, які ви хочете виконувати самостійно (за потреби). Якщо ви наймаєте підрядника, він, швидше за все, займатиметься отриманням дозволів за вас.

Подумайте про великі проекти

Найбільші проекти, які ви можете взяти на себе, включають заміну або ремонт даху, кріплення фундаменту, боротьбу з проникненням води та встановлення або ремонт вікон і сайдингу. Великі проекти потрібно виконувати спочатку, тому що вони впливають на наступні проекти.

Захистіть свої майбутні ремонтні роботи, переконавшись, що будинок не завалиться на вас. Це означає вирішення фундаменту та будь-яких структурних проблем. Закріпіть фундамент і виконайте капітальний ремонт фундаменту на таких ділянках, як ослаблені стіни, балки та несучі балки.

Потім подивіться на збереження сухості, що стосується даху, сайдингу та вікон. Ремонт або заміна даху. Замініть серйозно пошкоджені вікна, які можуть загрожувати майбутнім ремонтним роботам. Якщо немає серйозних пошкоджень, залиште ремонт або заміну вікна на потім.

Те ж саме стосується сайдингу. Якщо сайдинг настільки пошкоджений, що дає можливість проникненню води, відремонтуйте або замініть сайдинг. Якщо він не пошкоджений, залиште його на потім.

План знесення

Ви знесете та утилізуєте частини будинку, які будуть замінені наступними проектами. Це величезне завдання, яке багато власників будинків не помічають, поки проект не почнеться, а потім вони починають намагатися надолужити втрачений час.

Вам знадобиться орендувати великий контейнер для сміття. Акуратно знесіть усі або деякі ділянки будинку, який планується відремонтувати. Знесіть якомога більше, якщо ви не будете жити в будинку.

Подумайте про каркасні столярні роботи

Теслярські роботи, які є допоміжними для інших робіт, відомі як конструкційні столярні роботи. Це може включати переміщення стін, будівництво нових стін, додавання балок для підтримки більшої ваги нагорі, пробивання нових дверей (або видалення існуючих), додавання рам для нових будівельних вікон або значне розширення віконних отворів.

Багато з цих проектів можуть бути здійснені заповзятливим DIYer, але деякі проекти, такі як збільшення віконних отворів, можуть вимагати досвіду підрядника.

Плануйте роботи з опалення, вентиляції, електрики та сантехніки

Це життєво важливі елементи, які необхідно встановити, коли стіни та стеля відкриті. Відкриті стіни та стелі полегшують компанії HVAC установку повітроводів для центрального опалення та кондиціонування повітря, а електрикам і сантехнікам — установку нових електричних і сантехнічних систем.

Розглянемо вікна

Встановлення вікон, у всьому будинку чи частково, майже завжди відіграє роль у проекті реконструкції будинку. Встановлення вікон у новому будівництві або заміна вікон — це проект, який можуть спробувати багато власників будинків, але пам’ятайте, що виконання цього самостійно може призвести до втрати гарантії виробника. Ознайомтеся з вимогами та за потреби найміть професіонала, оскільки ця гарантія може позбавити вас багатьох головних болів у майбутньому.

Плануйте ізоляцію та гіпсокартон

Перш ніж гіпсокартон підніметься, необхідно ввести ізоляцію. Подивіться на варіанти ізоляції та заплануйте використання різних типів для різних ділянок будинку. Він знадобиться вам у стінах і на горищі, і, можливо, ви зможете зробити все це самостійно.

Ви закриєте стіни гіпсокартоном: повісите його, зашпаклюєте та відшліфуєте. Майстри гіпсокартону розвішують листи гіпсокартону, наносять суміш для гіпсокартону та дають їй висохнути. Після висихання шліфують. Іноді вони повторюють процес, поки не досягнуть безшовної поверхні. З деякою практикою та терпінням ви можете зробити це самостійно.

Відновіть навички столярної справи

Далі йдуть столярні вироби, які не є допоміжними: плінтуси, молдинги, оздоблення навколо вікон і дверей, а також вбудовані елементи, такі як книжкові шафи або куточки для сніданку. Вишукані столярні роботи надають вашому дому завершеності.

Переходьте до внутрішнього фарбування, шпалер та інших оздоблювальних робіт

Багато власників будинків можуть впоратися з роботою з фарбування внутрішніх стін, наклеювання шпалер, фарбування ліпнини та оздоблення або фарбування та герметизації оздоблення. Усі ці орієнтовані на деталі обробки поверхонь повинні бути одними з останніх елементів, які ви виконуєте в приміщенні, оскільки ця робота може пошкодити інші частини процесу. Наприклад, чи слід фарбувати перед установкою чи шліфуванням підлоги чи навпаки? Це спірно. Укладання підлоги спочатку означає, що фарба може потрапити на підлогу. Перше фарбування означає, що шліфувальна машина для підлоги може потерти ваші стіни.

Встановити підлогу

Остаточне підлогове покриття буде відрізнятися залежно від кімнати; наприклад, ви можете вибрати ламінат, тверду деревину, оброблену деревину або килим для різних зон вітальні та спальні та вініл, плитку чи мармур для ванних кімнат і кухонь. Незалежно від того, що ви виберете, плануйте встановлювати підлогу якомога пізніше в процесі ремонту. Це вбереже вашу поверхню підлоги від значних пошкоджень.

Перейти до зовнішнього вигляду

Після того, як внутрішня частина завершена або близько до цього, настав час працювати над зовнішньою частиною будинку. Коли будинок майже готовий, можна безпечно встановлювати водостоки та сайдинг. Ви не бажаєте робити це раніше, якщо немає крайньої необхідності, тому що двері та вікна можуть бути вибиті, що зіпсує зовнішню роботу.

Тепер ви також можете розглянути зовнішню реконструкцію, яка може бути пов’язана з будинком, наприклад, додати ганок або сонячну кімнату. Зараз також час подумати про частини, які повністю відокремлені від будинку, наприклад, окремі гаражі або басейни.