Житлові комплекси та спільноти

Які різні поради багатоквартирних будинків?

Різні типи багатоквартирних будинків для довгострокової оренди та інвестиційної власності

Інвестування в нерухомість може бути одним із найнадійніших способів збільшити свій капітал. Зокрема, довгострокова оренда житла, як правило, є чудовою фінансовою стратегією. Незалежно від того, чи маєте ви достатній додатковий дохід, щоб дозволити собі іпотеку на інвестиційну нерухомість, чи маєте значний капітал, щоб інвестувати у великий портфель нерухомості, придбання багатоквартирного будинку варто розглянути.

Типи багатоквартирних будинків

Однак перш ніж інвестувати в нерухомість, варто розібратися в різних типах багатоквартирних будинків. Існує кілька способів опису багатоквартирних будинків, але найпоширенішим є кількість поверхів і одиниць.

Малоповерхові житлові будинки

Малоповерховий житловий будинок визначається як чотириповерховий або менше (у деяких класифікаційних структурах йдеться про три поверхи або менше). Як правило, ці будівлі відносно розподілені на великій території, особливо відносно кількості одиниць.

Заміський житловий комплекс є чудовим прикладом малоповерхового житлового будинку. У такому розташуванні, як правило, є кілька будівель лише з кількома поверхами кожна. Вони можуть бути з’єднані або розділені залежно від конструкції. Інші малоповерхові будинки включають таунхауси, будинки в рядах, дуплекси/триплекси/квадраплекси, комплекси в садовому стилі та багато громад 55+.

У більшості випадків малоповерхові багатоквартирні будинки не мають ліфтів, якщо будівля не була спроектована або відремонтована для розміщення людей, які можуть мати труднощі зі сходами. Крім того, окремі будівлі часто не мають багато зручностей. У деяких будівлях є спільні пральні, якщо окремі блоки не мають пральних машин. Однак багатоквартирні комплекси з кількома будинками можуть мати загальні басейни, кімнати відпочинку та інші подібні переваги.

Як правило, малоповерхові багатоквартирні будинки дуже доступні для інвесторів, оскільки вони дешевші. Також є нижчі очікування щодо зручностей порівняно з іншими категоріями. Однак у багатьох випадках вони можуть принести нижчу віддачу.

Середньоповерхові житлові будинки

До житлових будинків середньої поверховості відносяться будинки, що мають від п’яти до дев’яти поверхів. Вони часто мають принаймні один ліфт. Інвестори, забудовники та орендарі все частіше обирають будинки середньої поверховості як свої улюблені типи квартир.

Зустріти будинки середньої поверховості можна як в міських, так і в заміських районах. Вони зазвичай використовуються як житлові комплекси поблизу міських центрів, квартири та кондомініуми в приміських районах з високою щільністю проживання, студентські гуртожитки, готелі, доступне житло та багатоквартирні будинки. Часто житлові будинки середньої поверховості пропонують чудовий доступ до магазинів, розваг і ресторанів.

Орендарям, як правило, подобаються будинки середньої поверховості, оскільки вони пропонують гарне поєднання доступності та доступності. Вони також не потребують обслуговування орендарів і можуть мати такі зручності, як басейни, тренажерні зали та зелені зони. Зокрема, молоді орендарі віддають перевагу цим будинкам, а не односімейним будинкам.

Інвесторам і будівельникам також подобаються будівлі середньої поверховості, оскільки вони, як правило, пропонують одні з найкращих прибутків від інвестицій. Порівняно з малоповерховими багатоквартирними будинками, вони потребують набагато менше землі на одиницю. Однак вони не підпадають під дорогі дозволи та витрати на будівництво багатоповерхівок. Оскільки все більше і більше людей переїжджає в міста, житлові будинки середньої поверховості стали дуже прибутковими.

Багатоповерховий житловий будинок

Останньою категорією за розміром є багатоповерхові житлові будинки. Це будь-які будівлі висотою не менше десяти поверхів. Вони зустрічаються майже виключно в міських центрах. Вони ідеально підходять для місць, де земля дуже дорога, і є висока щільність населення.

Як правило, багатоповерхові будинки використовуються як елітні квартири або кондомініуми в центрі міст. Іноді їх також можна використовувати як оренду на тривалий час або як готелі. Більші кампуси коледжів можуть мати багатоповерхові будівлі для своїх гуртожитків.

Майже в усіх великих містах США протягом багатьох десятиліть багатоповерхові будинки є усталеною формою багатоквартирного проживання. Однак, оскільки міста приваблюють все більше і більше людей, багатоповерхові житлові будинки входять у суміш типів багатоквартирних будинків, доступних у містах середнього розміру.

Порівняно з необхідною кількістю землі, багатоповерхові будівлі пропонують величезну віддачу від інвестицій. Однак вони також потребують дуже дорогого будівництва і можуть потребувати спеціального дозволу на планування від міста. На їх виконання часто йде кілька років. Тому вони найкраще підходять для інвесторів із дуже високим капіталом та інституційних інвесторів. Крім того, орендна плата за одиниці часто досить висока. Таким чином, одиниці часто пропонуються як відносно розкішні варіанти.

Багатофункціональні будівлі

Хоча ця класифікація не пов’язана з висотою будівлі, її важливо знати. Будівлі змішаного використання – це ті, які мають декілька типів орендарів. Вони можуть мати житлові будинки на верхніх поверхах і підприємства, такі як магазини та ресторани на нижніх поверхах.

Технічно багатофункціональна будівля – це будь-яка власність, яка служить багатьом цілям. Таким чином, будь-яке поєднання комерційних, житлових і промислових орендарів буде відповідати цьому визначенню. Однак найпоширенішими комбінаціями є резиденції з роздрібними магазинами, підприємствами сфери послуг, автостоянками або підприємствами гостинності на першому поверсі. Багато висотних будинків можуть мати житлові та офісні приміщення.

Деякі багатофункціональні будівлі мають різні типи орендарів, розташованих горизонтально, а не вертикально. Наприклад, перед будівлею можуть бути підприємства, а позаду — житловий комплекс.

Багатофункціональні будівлі поширені в багатьох районах, включаючи центри міст, приміські громади та кампуси коледжів. Вони пропонують легкий доступ до підприємств для мешканців і вбудованих клієнтів для підприємств. Наприклад, ресторан у нижній частині житлового будинку є дуже симбіотичним розташуванням. Інвесторам подобаються такі установки, тому що вони можуть залучити більше різноманітних орендарів, пропонуючи більшу стабільність заповнюваності в багатьох випадках.

Як інвестувати в багатоквартирні будинки

Незалежно від того, який тип багатоквартирного будинку може вас зацікавити, інвестиції в квартири можуть бути дуже прибутковим шляхом. Від невеликих дуплексів до великих багатоповерхівок, дослідження ваших інвестицій і прийняття обґрунтованих рішень допоможе вам отримати більше від ваших починань у сфері нерухомості.

Як купити житловий комплекс

Для більшості індивідуальних інвесторів придбання малоповерхового житлового будинку або кількох квартир у великих будинках для здачі в оренду є найбільш доступним варіантом прямого інвестування в нерухомість. Це ефективна стратегія, яка може стати відправною точкою для більшого портфеля нерухомості.

Крім того, ви можете розглянути можливість інвестування через інвестиційний фонд нерухомості. У REIT кілька інвесторів капіталізують траст, який потім використовують для придбання нерухомості. Це може дозволити інвесторам здійснити набагато більші придбання або мати диверсифікований портфель з кількох об’єктів власності. Звичайно, це також зменшує вашу гнучкість у прийнятті рішень.

Після того як ви інвестували у нерухомість, вам потрібно буде керувати нею. Орендодавці, які мають лише одну або кілька одиниць, можуть захотіти зробити це самостійно. Якщо у вас більший портфель або ви інвестуєте через REIT, вам, швидше за все, знадобиться компанія з управління майном, яка допоможе вам.