Діджиталізація в нерухомості: тренди та перспективи

Цифрова трансформація в галузі нерухомості: продажі та маркетинг

У поточному конкурентному середовищі агентам з нерухомості та брокерським компаніям доводиться мати справу з багатьма труднощами, пов’язаними з часом відповіді та кваліфікаційними перспективами. З огляду на те, що все більше клієнтів використовують цифрові канали для отримання інформації про нерухомість, цим компаніям важливо залишатися попереду та почати адаптуватися до мінливого ландшафту.

Інноваційні рішення справляють фурор, легко керуючи продажами та маркетинговими завданнями та дозволяючи агентам з нерухомості зосередитися на своїй справді роботі. У цій статті ми дослідимо, що таке SwaS і його значення для революції в тому, як агенти з нерухомості та агентства керують своєю цифровою трансформацією.

Що таке цифрова трансформація в сфері нерухомості?

Цифрова трансформація в галузі нерухомості — це, по суті, впровадження цифрових технологій у всі аспекти бізнесу — від продажів до маркетингу, операцій і обслуговування клієнтів. Весь сенс цієї зміни полягає в тому, щоб підвищити ефективність, збільшити кінцевий результат і покращити взаємодію з клієнтами.

Національна асоціація ріелторів повідомила, що цифрова трансформація революціонізує роботу агентів з нерухомості та організацій, що призводить до підвищення конкурентоспроможності та кращих результатів для клієнтів.

Далі у звіті зазначається, що «цифрові технології мають можливість перевернути усталені бізнес-моделі та відкрити нові перспективи для зростання та успіху в галузі нерухомості». Однак не будемо забувати, як все було до цієї зміни.

Сьогодні ми зосередимося на продажах і маркетингу, а також розглянемо, як відбувалася цифровізація індустрії нерухомості та що чекає у 2023 році.

Продаж і маркетинг нерухомості до Інтернету

Давайте прогуляємося доріжкою спогадів і згадаємо, що до того, як Інтернет став широко поширеним. У минулому продажі та маркетинг нерухомості значною мірою покладалися на традиційні методи, такі як друковані ЗМІ, пряма поштова розсилка та дні відкритих дверей. Ріелтори також об’єднуватимуться в мережі, щоб знаходити клієнтів, інших агентів та їхню брокерську діяльність. Ці зусилля зазвичай були спрямовані на місцевість, що ускладнювало агентам демонстрацію своїх списків ширшій аудиторії.

Підводячи підсумок, весь процес продажу та маркетингу нерухомості був тривалим, дорогим і в основному залежав від особистих зв’язків та особистих зустрічей. Але все стало легше, коли з’явився Інтернет.

Як індустрія нерухомості адаптувалася до першого Інтернету

Професіонали з нерухомості були одними з перших, хто усвідомив потенціал Всесвітньої мережі, коли вона почала ставати більш доступною в 90-х і 2000-х роках. Вони вважали це чудовим способом охопити більшу кількість людей і рекламувати свої оголошення та послуги.

Початкові веб-сайти, створені цими професіоналами, були базовими. Вони мали обмежені відомості про нерухомість та агентів, але це був великий крок вперед для галузі. З розвитком технологій веб-сайти з нерухомістю ставали складнішими, показуючи віртуальні тури, численні зображення та вичерпну інформацію про нерухомість.

Це дозволило агентам просувати свої оголошення більш захоплюючим способом, полегшуючи потенційним покупцям краще уявлення про те, що вони дивляться.

Доступність даних і зручність цифрового пошуку нерухомості зробили революцію в галузі нерухомості, надаючи агентам більше можливостей для зв’язку з клієнтами та збільшення продажів.