Зелена енергетика та сталість в будівництві

Інноваційне використання відновлюваної енергії в будівельній промисловості

Перехід до екології для створення стійких систем і технологій є найкращою тенденцією, яка зараз веде напрямок будівельної галузі. Цей рух змінив багато аспектів будівельного процесу, що призвело до появи численних інноваційних концепцій, які зараз використовують компанії для оптимізації своєї роботи. Одним із таких нововведень є відновлювана енергетика.

Будівельний проект – енергоємна справа. Він споживатиме значну кількість енергії для живлення важкої техніки та обладнання, необхідного для багатьох завдань зі зведення конструкції. Однак тепер існують стійкі засоби, які допомагають зменшити вуглецевий слід, який залишає галузь.

Вуглецевий слід від будівельної діяльності

У той час як глобальне споживання енергії в будівлях залишалося незмінним з року в рік, звіт про глобальний стан будівель і споруд за 2020 рік виявив, що пов’язані з енергією викиди CO2 зросли до 9,95 ГтCO2 у 2019 році. Це зростання пов’язано з відмовою від прямого використання нафти, вугілля , а звичайна біомаса – на електроенергію. Цей процес забезпечує більш високий вміст вуглецю, оскільки він використовує багато викопного палива.

Через залежність галузі від викопного палива будівництво залишається одним із найбільших джерел парникових газів. Сектор почав постачати електроенергію з відновлюваних джерел на свої підприємства, щоб зменшити навантаження на навколишнє середовище.

Відновлювальна енергія

Історично так склалося, що будівельна галузь впроваджувала нові технології, зокрема відновлювані джерела енергії, досить мляво. Проте переваги зелених технологій як для навколишнього середовища, так і для бізнесу стали цілком очевидними. Відновлювані джерела енергії більше не є такими дорогими та ненадійними альтернативами, якими були раніше.

Будівельні майданчики використовують багато електроенергії для освітлення, систем опалення, вентиляції та кондиціонування, електронних інструментів і навіть електромобілів. Компанії можуть знизити викиди CO2, сприяти розвитку зеленої енергії та заохочувати екологічно чистий процес будівництва, використовуючи енергію вітру, сонця та гідроенергії.

Енергія вітру

Будівельні компанії з більшим ентузіазмом ставляться до енергії вітру, джерела енергії, яке поширюється у всьому світі. Хоча вітрова енергія менш адаптована, ніж сонячна, вона, тим не менш, має місце в енергетичній суміші для будівельних проектів. Будівництво тимчасових вітряних веж може бути непрактичним, але робітники можуть отримувати електроенергію від сусідніх вітряних генераторів.

Будівельні майданчики в США мають доступ до цього джерела енергії завдяки понад 60 000 турбін у багатьох штатах. Вартість енергії вітру становить від двох до шести центів за кіловат-годину. Енергія вітру також корисна для економіки. Використання цієї відновлюваної енергії допомагає підприємствам підтримувати підприємців вітряних електростанцій і екологічні ініціативи в усіх секторах економіки.

Це джерело живлення необхідне для таких місць, як будівельні майданчики, де немає підключення до електричної мережі. Команди, які працюють над будівельними проектами, можуть співпрацювати з вітровими електростанціями, щоб використовувати електроенергію, а не газові генератори. Більше персоналу може використовувати цю технологію, оскільки вона стає більш доступною.

Сонячна енергія

Найбільш відомим і поширеним джерелом енергії є сонячна енергія. Будівельний сектор знаходить способи використання сонячної енергії для живлення свого обладнання, навіть якщо більшість сонячних застосувань це енергетичні споруди або електрична інфраструктура. Індустрія будівництва на сонячних батареях ще молода, але розвивається.

Використання сонячної енергії будівельниками не обмежується великою технікою. Команди в усьому світі взяли на озброєння ці екологічні варіанти освітлення, оскільки дослідження показали, що сонячні лампи є економічно ефективнішими, ніж альтернативи викопному паливу. Сонячні системи освітлення можуть заощадити витрати та викиди, забезпечуючи необхідну видимість, оскільки вони менш дорогі.

Багато будівельних компаній використовують сонячні технології у своїх будівельних проектах. Напівпрозорі панелі у фотоелектричних вікнах вловлюють сонячну енергію та перетворюють її на електроенергію. Порівняно з викопним паливом використання цього відновлюваного ресурсу в одній будівлі може призвести до зниження викидів парникових газів на 80%.

Будівельні компанії можуть знизити свої експлуатаційні витрати, використовуючи сонячну енергію разом із зеленими дахами, зовнішньою ізоляцією, ізольованими даховими люками тощо. Ця стратегія оптимізує теплове регулювання та зменшує навантаження на існуючу систему HVAC. Інтегруючи більше ніж одну технологію, будівельні компанії можуть заощадити більше грошей.

Гідроелектроенергетика

Близько 71% зеленої енергії походить від гідроелектроенергії, найпопулярнішого відновлюваного джерела енергії. Будівельники можуть використовувати цю потужність через мережу. Командам не потрібно використовувати генератори на сусідніх гідроелектростанціях, як у випадку з вітровою енергією.

Будівельники можуть отримувати електроенергію від гідроелектростанцій, оскільки вони є поширеними формами відновлюваних джерел енергії порівняно з іншими джерелами. Більше будівельних проектів можуть перейти на енергію з низьким рівнем викидів завдяки цій доступності, що робить всю галузь стійкою.

Водневі паливні елементи

Будучи відновлюваним джерелом енергії, яке швидко розвивається, воднева енергія має величезний потенціал для використання в будівельному секторі. Завдяки мобільності та масштабованості водневих паливних елементів вони чудово підходять для тимчасового характеру будівельних майданчиків. Незважаючи на те, що воднева енергетика є відносно новою, вона вже значно прогресує в багатьох будівельних проектах.

Компанія Siemens Energy нещодавно створила систему паливних елементів для живлення будівельних майданчиків. Система може живити все, що потрібно підключити, і зберігає паливні елементи в ящику для транспортування. Ця система може повністю замінити газогенератори в будівельній галузі, усунувши більшу частину їх викидів.