Розробка міської інфраструктури: вплив на ринок нерухомості

Змінний вплив урбанізації на розвиток нерухомості

Індія переживає швидку міську трансформацію, коли люди все частіше переїжджають у міські райони та міста протягом останніх кількох років. Ця тенденція збережеться і в майбутньому, оскільки ООН прогнозує, що до 2050 року населення країни збільшиться на понад 400 мільйонів людей, що зробить її однією з країн, що урбанізуються найшвидше. Також очікується, що до 2030 року міське населення в Індії становитиме понад 60% ВВП країни, що вказує на те, що міграція із села в місто буде дуже значною. Згідно зі звітом, до 2030 року житловий сектор країни досягне розміру ринку в 1 трильйон доларів завдяки зростанню доходів і урбанізації. В іншому звіті йдеться, що Індія повинна інвестувати 4,5 трильйона доларів в інфраструктуру до 2040 року, щоб не відставати від урбанізації. Оскільки все більше людей приїжджає в міста, попит на будинки та житлову нерухомість продовжуватиме зростати. Тому важливо розуміти вплив урбанізації на нерухомість.

Перехід до життя в громаді

Концепція закритих селищ та інтегрованих містечок набуває популярності, і ця тенденція ще більше підживлюється бажанням покращити спосіб життя. Люди працюватимуть і проживатимуть у просторах, які перспективні для майбутнього, матимуть адекватне підключення, пропонуватимуть сучасні зручності та відкриті зелені насадження. Інші ключові фактори включають доступ до соціальної інфраструктури, такої як школи, коледжі, лікарні, банки, гіпермаркети та інші, які роблять життя комфортним продуктивним і зручним.

Розвиток розумних міст

Дуже значущою зміною, яка відбувається, є зростання розумних міст. Ці міста розроблені таким чином, щоб бути технологічно розвиненими та екологічно стійкими. Урядова політика щодо розумних міст була розроблена з метою перетворити понад 100 міст на розумні міста з баченням надання кращої інфраструктури, житла та покращених послуг для жителів міста. Південна Індія є одним із головних регіонів, де реалізується ця політика.

Вплив цифровізації

Цифровізація також безпосередньо впливає на нерухомість, і міста перетворилися на цифрові центри, що сприяє процесу урбанізації. Ми живемо в час цифрових технологій, таких як віртуальна реальність, 3D-друк і дрони, які використовуються для проектування, будівництва та продажу нерухомості. Цифровий маркетинг полегшив зв’язок покупців і продавців, а програмне забезпечення забезпечило ефективне управління нерухомістю.

Зміни у виборі нерухомості

Зміни в типі забудови нерухомості також набувають популярності, і попит на елітне житло високий, особливо в місцях, де умови для нерухомості сприятливі. Зараз люди, як ніколи, прагнуть оновити свій спосіб життя та шукають багатофункціональні та сучасні будинки. Покупці прагнуть отримати більший доступ до зручностей і зручностей у своєму житловому районі, близькості до соціальної інфраструктури та зв’язку. Комерційна нерухомість, зокрема коворкінг, також набуває популярності, оскільки пропонує гнучкі можливості для молодих спеціалістів і підприємців. Хоча житлова нерухомість є важливою, інші класи нерухомості також зростають.

Економіко-просторова урбанізація

Поступовий вплив урбанізації населення та ефект економічної урбанізації зробили найбільший внесок у індустрію нерухомості. Справжньою причиною збільшення попиту на нерухомість є зростання рівня доходу на душу населення та наявного доходу. Отже, урбанізація, яка призводить до більшого економічного зростання, позитивно впливає на нерухомість, що призвело до збільшення інвестицій у цей сектор.

Зосередьтеся на стійкості

Зосередження на сталому розвитку стало вирішальним у секторі нерухомості, оскільки більша щільність населення призводить до більшого тиску на навколишнє середовище. Таким чином, компанії з нерухомості тепер більш усвідомлюють свій вплив на навколишнє середовище та вживають заходів для будівництва екологічно чистих та енергоефективних будівель. Це не тільки сприяє збереженню навколишнього середовища, але й знижує витрати на обслуговування та експлуатацію.

Підсумовуючи, можна сказати, що більше половини населення світу зараз живе в містах, що призвело до швидкого зростання житлової нерухомості. Очікується, що до 2050 року частка міського населення зросте на 2,5 мільярда, а це означає, що протягом наступних двох десятиліть попит на житлову нерухомість буде високим. Існує потреба в інноваційних рішеннях для вирішення проблем, пов’язаних із попитом. Ці рішення мають бути стійкими та доступними, забезпечуючи інклюзивне зростання та переваги для всіх громадян.