Стійка нерухомість: екологічні та енергоефективні тренди

Що таке стійка нерухомість?

Екологічна нерухомість включає комерційну та житлову нерухомість, яка спроектована, побудована та експлуатується таким чином, щоб мінімізувати вплив на навколишнє середовище. Тенденція до сталого розвитку в галузі нерухомості була зумовлена низкою факторів, включаючи підвищення глобальної обізнаності про необхідність захисту навколишнього середовища, суворіші державні правила та бажання заощадити гроші на експлуатаційних витратах.

Існують різні способи зробити нерухомість більш екологічною, наприклад використання екологічно чистих будівельних матеріалів, дотримання регулярного графіку технічного обслуговування, оновлення енергозберігаючого освітлення та приладів, а також інвестиції в локальні системи відновлюваної енергії (наприклад, сонячні фотоелектричні, вітрові, мікрогідроелектростанції та електростанції). гібридні системи).

Незалежно від того, чи це нове будівництво, чи модернізація (також відома як greenhabbing або зелена реконструкція старої будівлі, щоб зробити її більш екологічною), індустрія нерухомості рухається до сталого розвитку, оскільки доведено, що будівлі з низьким вмістом вуглецю мають нижчі експлуатаційні витрати , підвищення вартості перепродажу та підвищення рівня заповнюваності. Це має сенс не лише для далекоглядних забудовників, агентів з нерухомості, покупців та орендарів, але й правильно для планети.

Переваги сталої нерухомості

Екологічна нерухомість стає все більш популярною серед забудовників, агентів з нерухомості, покупців та орендарів. Сталий розвиток нерухомості враховує весь життєвий цикл проекту, від планування та будівництва до експлуатації та обслуговування.

Незалежно від того, чи є ви агентом з нерухомості, який продає зелений будинок, чи бізнесом, який прагне робити добро, є кілька переваг інвестування в екологічну нерухомість:

Зменшення експлуатаційних витрат – Екологічні будівлі створені для більш ефективного збереження та використання ресурсів, таким чином знижуючи витрати, пов’язані з опаленням, охолодженням та експлуатацією будівлі.

Покращена вартість перепродажу – Будівлі, які відповідають поточним стандартам екологічності та містять сучасну інфраструктуру та обладнання, отримують вищу вартість перепродажу. Зокрема, будинки з рейтингом енергоефективності продаються на 2,7% дорожче, ніж будинки без рейтингу.

Покращена репутація – робота на стійкому об’єкті, який мінімізує ваш вплив на навколишнє середовище та соціальну мережу, покращує репутацію компанії та відображає відданість суспільству та планеті. Це, у свою чергу, завойовує довіру зацікавлених сторін, зміцнює зв’язки з громадою та залучає нових клієнтів.

Зменшення викидів вуглекислого газу – від проектування та будівництва до закупівель та експлуатації, кожна точка на часовій шкалі будівлі впливає на планету. Інвестиції в стійку будівлю гарантують найменшу кількість викидів вуглекислого газу та уникають негативного впливу проекту на навколишнє середовище та громади після завершення.

Більш здорові громади – Екологічні будівлі створюють здоровіші громади завдяки менш нав’язливим і забруднювальним методам будівництва, меншому використанню токсичних матеріалів (наприклад, фарб, що містять ЛОС), менш ресурсомістким вимогам до обслуговування та створенню просторів, які сприяють здоров’ю як для людей, так і для навколишнього середовища. .

Підвищена стійкість громади – Екологічні будівлі також підтримують стійкість громади, щоб протистояти впливу зміни клімату. Стійкі будівлі повертаються до місцевої громади з точки зору збереження ресурсів (збереження місцевих підземних вод, лісів тощо), біорізноманіття (захист здоров’я місцевої дикої природи та водойм), зниження навантаження на старіючу комунальну інфраструктуру (зменшення ризику пошкодження та ремонту). ), місцеві доходи (постачання матеріалів у місцевих компаній) і нові екологічні робочі місця (зростає потреба в розробниках, будівельниках, політиках і агентах, які знають про сталість).