Процес продажу нерухомості: від підготовки до угоди

Процес продажу нерухомості у 2023 році

Процес продажу нерухомості: покрокова інструкція, якої слід дотримуватися у 2023 році

• Перелік майна

• Створення цільової сторінки

• Створення списку на сайтах нерухомості

• Створення цифрової присутності

• Маркетинг лістингу

• Постановка майна

• Просування майна

• Проводьте маркетингові кампанії електронною поштою та SMS для потенційних клієнтів

• Акції та знижки

• Тримайте своїх потенційних клієнтів у курсі будь-яких подій

• Ведення переговорів щодо власності

• Закриття угоди

• Оформити документи

• Прокладіть шлях до післяпродажного обслуговування

Купівля та продаж нерухомості – це важливе рішення та велике підприємство, яке вимагає багато планування та підготовки. У цей процес входить багато аспектів, від складання списку нерухомості та пошуку потрібних покупців до завершення угоди та прокладання шляху для післяпродажних послуг, і це потребує багато зусиль у довгостроковій перспективі. У цьому блозі буде розглянуто ці кроки та те, як вони призводять до продажів.

Процес продажу нерухомості: покрокова інструкція, якої слід дотримуватися у 2023 році Існує багато факторів, які впливають на продаж нерухомості. Щоб продати житлову чи комерційну нерухомість, необхідно виконати ряд процесів. Ознайомившись із процесом, ви зможете впевнено продати свою нерухомість або купити будинок своєї мрії.

• Перелік майна

Щоб опублікувати свою власність, підготуйте свій будинок до продажу. Після того, як ваш будинок буде готовий, його буде готово для розміщення в списку та показу потенційним покупцям. Процес розміщення складається з чотирьох етапів:

• Створення цільової сторінки

Цільова сторінка – це місце, куди потраплять ваші потенційні клієнти після натискання платних оголошень. По суті, це віртуальна вітрина всього вашого проекту. Таким чином, ви можете стисло надати всю інформацію про свою нерухомість, не створюючи веб-сайту. Використовуйте чітку та лаконічну мову з зображеннями. Крім того, розмістіть на сторінці свою контактну інформацію, щоб люди могли швидко з вами зв’язатися.

• Створення списку на сайтах нерухомості

Щоб розмістити свою нерухомість на одному з цих сайтів, зазвичай потрібно створити обліковий запис користувача та поділитися всією необхідною інформацією про свій лістинг. Створивши список, ви можете поділитися всією інформацією про свою власність, такою як її характеристики, фотографії та контактна інформація.

• Створення цифрової присутності

Створення комплексної та ефективної цифрової присутності має важливе значення для покращення процесу продажу нерухомості. Ви також повинні переконатися, що ваші списки є легкодоступними на всіх основних порталах нерухомості.

• Маркетинг лістингу

Маркетинг нерухомості є ключем до стратегії продажу, коли ви готові виставити свою нерухомість на продаж. Важливо, щоб він був добре написаний та інформативний, з високоякісними фотографіями, які точно представляють майно.

З точки зору фактичного маркетингу списку, існує кілька різних каналів, які можна використовувати. Важливо використовувати якомога більше каналів, щоб максимізувати його охоплення.

• Постановка майна

Коли справа доходить до процесу продажу нерухомості, перше враження має вирішальне значення. Ось чому така важлива інсценізація власності. Витративши час на упорядкування, персоналізацію та облаштування свого будинку, ви можете зробити його більш привабливим для потенційних покупців.

Коли ви будете готові продати свою нерухомість, ви захочете повідомити потенційних покупців про це все. Ви можете зробити це кількома способами, наприклад, за допомогою онлайн-списків, друкованих оголошень, днів відкритих дверей та усної інформації.

Організуйте якомога більше відвідувань нерухомості, щоб покращити свою стратегію продажу нерухомості. Подбайте про те, щоб потенційні покупці могли особисто оглянути вашу нерухомість і відчути, як би там жити.

• Просування майна

Продаючи нерухомість, важливо її рекламувати, щоб залучити потенційних покупців. Існують різні методи, які можуть допомогти компаніям щодня охоплювати більше людей. Соціальні мережі відіграють важливу роль у цьому відношенні. Окрім цього, інша платна реклама та маркетинг електронною поштою також можуть допомогти просувати нерухомість, щоб вона досягла цільових клієнтів.

• Проводьте маркетингові кампанії електронною поштою та SMS для потенційних клієнтів

Ви можете створити список людей, зацікавлених у купівлі нерухомості, і надсилати їм регулярні оновлення щодо вашого списку. Обов’язково вказуйте інформацію про будь-які дні відкритих дверей або спеціальні заходи, які ви проводите. Ви також можете використовувати цю платформу, щоб відповісти на будь-які запитання потенційних клієнтів.

• Акції та знижки

Пропозиція конкурентоспроможної ціни або інші стимули можуть заохотити покупців поставити вашу нерухомість на перше місце у своєму списку. Однак важливо бути стратегічним, пропонуючи знижки, оскільки ви не хочете знецінювати свою власність або залишати гроші на столі.

• Тримайте своїх потенційних клієнтів у курсі будь-яких подій

Як власник нерухомості, ви несете відповідальність за те, щоб інформувати своїх потенційних клієнтів про будь-які події під час продажу вашого майна, тобто інформувати їх про будь-які зміни в ціні, статусі майна або будь-яку іншу важливу інформацію. Інформування ваших потенційних клієнтів може зміцнити довіру та надійність, що зрештою призведе до успішного продажу.

• Ведення переговорів щодо власності

Продаючи нерухомість, важливо знати поточні ціни на нерухомість у вашому регіоні. Якщо ціни зростуть, ви можете отримати вищу ціну за свій будинок. Крім того, завищена ціна вашого будинку, швидше за все, завадить його продажу. Крім того, важливо бути гнучким щодо цих умов.

• Закриття угоди

Після того, як ви домовилися про продаж свого майна, вам ще потрібно зробити кілька речей, перш ніж угода буде закрита. З покупцем необхідно підписати договір купівлі-продажу. Коли договір буде укладено, буде встановлено дату закриття. У день закриття покупець сплачує вартість покупки, а майно переходить на його ім’я.

• Оформити документи

Паперова тяганина для продажу нерухомості може бути величезною, але це важливо для забезпечення гладкої операції. Проконсультуйтеся з досвідченим агентом з нерухомості, щоб визначити, які документи потрібні. Зберіть усі необхідні документи, включаючи договір купівлі-продажу, страхування власності та будь-яку інформацію, що розкривається.

• Прокладіть шлях до післяпродажного обслуговування

Після того, як ваше майно було продано, ще потрібно подбати про деякі післяпродажні послуги. До них належать такі речі, як передача права власності новому власнику та вирішення будь-яких остаточних платежів, які можуть бути несплаченими. Це одна з найкращих порад щодо продажу нерухомості, яка може змінити гру для вас у довгостроковій перспективі.

Індустрія нерухомості переживає цифрову трансформацію, і BeyondWalls знаходиться в авангарді цієї зміни. Це єдина в Індії інтегрована екосистема PropTech, яка допомагає покупцям і продавцям оптимізувати процес продажу – вони швидко стали основною платформою для забудовників нерухомості та торгових партнерів.