Як обрати ідеальне житло: поради для покупців нерухомості

Підготовка до покупки будинку. Переконайтеся, що ви готові

Купівля житла, ймовірно, є найбільшим фінансовим кроком, який ви зробите у своєму житті, і бути готовим означає розуміти, скільки ви можете собі дозволити. Перш ніж почати складати список побажань і потреб, спробуйте наш калькулятор доступності, щоб отримати уявлення про ваш потенційний ціновий діапазон.

Готові до наступних кроків? — з чого почати, як отримати попереднє схвалення на іпотеку, державні стимули, пошук іпотечного брокера, додаткові витрати на купівлю житла тощо.

Знайдіть РІЕЛТОРА

РІЕЛТОР — це не просто ліцензований або зареєстрований брокер чи агент з нерухомості.

Як ваш РІЕЛТОР може вам допомогти?

РІЕЛТОР — це ваш ресурс №1 і підтримка, яка допоможе вам легко орієнтуватися в процесі купівлі житла. Вони можуть вам допомогти:

  • визначити, чи маєте ви право на державні програми заохочення власників житла;
  • оцінити іпотечні продукти та різні типи кредиторів, щоб побачити, що підходить;
  • познайомтеся з сусідством, яке ви бажаєте, поділившись інформацією про школи, парки та інші зручності поблизу;
  • знайти правильний будинок відповідно до ваших потреб;
  • обговорювати ціну покупки та умови контракту, а також направляти вас через складні контракти;
  • знайти кваліфікованих спеціалістів галузі, таких як юристи з нерухомості, оцінювачі будинків та інспектори будинків; і
  • план витрат на закриття та інших пов’язаних з цим витрат.

Як знайти РІЕЛТОРА:

Коли ви їдете перспективними районами, запишіть імена та номери РІЕЛТОРІВ, які ви бачите на місцевих рекламних оголошеннях і вивісках у дворах. Дні відкритих дверей також є чудовим способом зустрітися віч-на-віч з РІЕЛТОРАМИ.

Можливо, ваші друзі та члени родини працювали з РІЕЛТОРОМ, якого вони люблять! Попросіть їх передати ваше ім’я та контактну інформацію.

Багато РІЕЛТОРІВ активні в соціальних мережах, і з ними можна зв’язатися безпосередньо через Facebook, Instagram, Twitter і LinkedIn.

Вирішіть, що ви хочете

Перш ніж почати пошук будинку, вам потрібно визначити, який тип будинку ви шукаєте, де ви хочете жити, які особливості будинку є обов’язковими, а щодо яких ви можете бути гнучкими. Ваш РІЕЛТОР — це місцевий експерт, який допоможе вам знайти будинок, який відповідає вашому стилю життя та потребам.

Де ви збираєтеся купити будинок?

Типи будинків і доступність виглядатимуть по-різному залежно від того, де ви збираєтеся купувати. Ринок житла в Канаді не є універсальним. Ваш РІЕЛТОР буде тримати руку на пульсі місцевого ринку нерухомості у вибраному вами регіоні. Загалом можна очікувати, що ціни на житло в міських і приміських районах будуть вищими, тоді як у невеликих містах і сільській місцевості ціни на житло можуть бути більш помірними — звісно, за винятком.

Який тип будинку вам потрібен?

Є багато типів нерухомості, які можна назвати домом. Ось кілька найпоширеніших типів:

Окремий будинок для однієї сім’ї — як випливає з назви, будинок стоїть окремо і не приєднаний до інших будинків.

Напівквартирні або з’єднані — це два окремі будинки (з окремими власниками та ділянками), які побудовані поруч і мають спільну стіну.

Дуплекс — будівля на одній ділянці, але розділена на двох мешканців (кожен має окремий доступ).

Таунхаус — також відомий як таунхауси або рядні будинки, таунхауси визначаються як одиниці спільного стилю та об’єднані в ряд. Зазвичай вони мають спільні стіни з обох сторін.

Кондо — у цьому типі нерухомості ви володієте 100% вашої квартири та часткою загальних місць. Місця загального користування можуть включати необхідну сантехніку, електричні системи, коридори та ліфти. Вони також можуть включати такі зручності, як приватний тренажерний зал або басейн. Окрім податку на іпотеку та майно, власники квартир також сплачують щомісячну плату за експлуатацію та обслуговування місць загального користування.